Şimdi fortnite android indir apk

Fortnite android apk sonunda burada. Birçok Android kullanıcısından gelen birçok istek sonrasında, bu oyunun android için resmi olarak piyasaya sürülmediği için bu oyunu android için yapmaya karar verdik. Bu oyun Epic oyunları tarafından geliştirilen ve bir beta sürümü PS4, Xbox One, PC ve Mac üzerinde test amaçlı 2017 yılında piyasaya sürüldü, son zamanlarda tam sürüm sadece 2018’de piyasaya sürüldü. milyonlarca kez indirildi ve milyarlarca gelir elde etti. Bu, oynamak için çok eğlenceli ve milyonlarca çevrimiçi kullanıcı ile oynayabiliyor.

Fortnite apk android mevcut dünyada olur imha hakkında oyun. İnsan nüfusunun% 98’i dahil tüm dünyayı tahrip eden doğal bir felaketin yok edilmesi. Bu oyun iki oyun Minecraft ve sol 4 ölü bir karışımıdır. İnsanın bir zombi gibi bir yaratığa dönüştüğü yerde, 4 karakterle donatılmış olacaksınız. Bunların hepsini kullanarak farklı bir doğaya sahip olacaksınız. Oyunda oynamak ve zombilerden ve yıkımlardan hayatta kalmaktan kurtulmak zorundasınız. Kahramanlarınızı yükseltmek, silah ve gelenekleri geliştirmek, konut inşa etmek ve yeni silahlar almak için bu kaynakları kullanmak zorunda olduğunuz seviyenin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra kaynaklara sahip olacaksınız. Her seviye farklı bir harita ile farklı bir yerde başlar Fortnite android apk oynamak için eğlenceli tek mod ve multiplayer modu oynayabileceğiniz iki mod vardır.

Fortnite apk oyun hakkında konuşmak bu oyun Fortnite Battle Royale ve dünyayı kurtarmak için iki mod erişimi ayrılmıştır. Kaydetme modu, keşif için çıkmak, eşya toplamak, güvenli evlerin inşa edilmesi, silahların işlenmesi için kooperatif modu olarak tanımlanabilir. Misyona gitmek için zana silah toplamak ve hikayeye ilerlemek için bu oyunun geliştiricisi Minecraft’ın sol4dead ile buluştuğu gibi olduğunu söylüyor. Oyunun karakteri savunma kategorileri, saldırı kategorileri gibi kategorilere ayrılmıştır, oyun sırasında oynayacağınız bu oyunun dört dünyası vardır. Tek bir mod ve çok oyunculu mod seçebileceğiniz iki seçenek vardır. Tek mod, oyunun nasıl oynanacağını öğrenmek ve oyuna genel bir bakış elde etmek için özellikle iyi bir başlangıçtır. Çok oyunculuysa, kendiniz ev sahipliği yapabilir veya diğer çevrimiçi kullanıcılarla rekabet edebilirsiniz. Şimdi indir düğmesine tıklayarak fortnite apk indir.

 

Fortnite android apk nasıl indirilir? Bu oyunu hemen hemen tüm android cihazlarda oynayabileceğiniz tabletler de dahil olmak üzere tüm yapmanız gereken şimdi indir butonuna tıklayarak apk dosyasını indirmektir. Bundan sonra telefonunuzu PC’ye yükleyin ve android cihaza yükleyin veya doğrudan Android cihazınıza indirip yükleyin. Yüklemeden önce dikkat etmeniz gerekenler, android cihazın ayarında bulunan bilinmeyen kaynağı indirmeyi etkinleştirmeniz gerekiyor. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinebilir ve yorum yazmayı unutmayın.

Web sitemizde birçok oyun modları hack öğretici yazılım var burada fortnite savaş royale windows telefon arıyorsanız şimdi web sitemizde Godoftech.com bir göz atın etrafında çekinmeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *